Kim jestem?

monika1Od zawsze animatorką, od 10 lat wolontariuszką i autorką projektów społecznych i edukacyjnych, liderką grup działań lokalnych (m.in. Nieformalna Grupa Animatorów i  Artystów).

Współpracuję z wieloma organizacjami pozarządowymi (Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Mierz Wysoko, Fundacja Edukacji Międzykulturowej, Federacja Banków Żywności, Fundacji Nowoczesna Polska). Jestem współzałożycielką firmy Centrum Wspierania Rozwoju s.c.

Z wykształcenia jestem animatorką kultury, pedagogiem specjalnym (Akademia Pedagogiki Specjalnej) i trenerką (Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych). Prowadzę warsztaty rozwoju kreatywności i kompetencji społecznych.

Ukończyłam Studia Podyplomowe Life Coaching w Collegium Civitas w Warszawie,  pracuję zgodnie ze standardami International Coach Federation (ICF). Można mnie  znaleźć także w Centrum Life Coaching Polska http://www.centrumcoachingu.com.

Prowadzę także społeczny projekt Pociąg do rozwoju,  skierowany do wszystkich, którzy mają chęć poszerzania i pogłębiania wiedzy o sobie oraz budowania pełniejszych relacji z otoczeniem www.facebook.com/pociagdorozwoju/

W pracy w swojej pacy  zauważam indywidualny potencjał, twórczo rozwijam możliwości każdego. Coaching ze mną to spotkanie swoich talentów, kreatywności i mocnych stron.

Znajduję „błysk w oku”, a stąd już niewiele do wejścia na nową ścieżkę, wstania z kanapy, zerwania z rutyną, nawiązania dobrych relacji z innymi, podjęcia nowego wyzwania czy znalezienia czasu w kalendarzu dla siebie i bliskich.

Cokolwiek chcesz zmienić, jestem Twoim największym kibicem, towarzyszenie ludziom w ich przemianie to moja pasja!

…a prywatnie…

doświadczam macierzyństwa dzięki Jędrkowi, uwielbiam latać samolotem, robić domowe przetwory, myśleć pozytywnie…

Wierzę, że każdy ma w sobie moc, by zmieniać świat!:)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s