Witaj na moim blogu!

To mój pierwszy post i jestem trochę stremowana:). Chciałam ciepło powitać wszystkich przyszłych czytelników i czytelniczki mojego bloga. Kieruję go do osób, które chciałyby poddać refleksji informacje i wiedzę dotyczącą coachingu i rozwoju osobistego, które szukają inspiracji w podnoszeniu jakości życia. Mam nadzieje stworzyć przestrzeń wymiany myśli, odkrywania siebie i dotykania nieznanych obszarów własnego rozwoju.

Często, gdy robię coś nowego zadaję sobie pytanie: co mi to daje?  Od wielu miesięcy, dużo energii poświęcam na czytanie, spotkania z ludźmi i rozmowy dotyczące coachingu, również jako coach spotykam na swoich sesjach osoby, które podejmują swoje cele rozwojowe. To wszystko jest niezwykle inspirujące i pojawia się w mojej głowie wiele przemyśleń i pomysłów, którymi chciałabym się dzielić z innymi. Blog jest dla mnie miejscem zebrania moich refleksji i wiedzy, a dzięki Waszym komentarzom (do których serdecznie zachęcam:))będzie także doświadczeniem uczącym.

Pod każdym artykułem, będę zamieszczać pytania lub ćwiczenia dla Was, mam nadzieje, że dzięki nim poczujecie energię coachingu i będzie to miejsce pełne interakcji.

Serdeczności

Monika

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s